Par mums

Linda Sceglova  (Biedrības "Brīvprātīgie klauni" dibinātāja)

1990. gadā, kad ierados mācīties masāžu Paula Stradiņa slimnīcas fizikālās terapijas nodaļā, es joprojām nezināju, ka man masāža kļūs no hobija par kaut ko lielāku - manu aicinājumu, manu dzīves darbu.

"Tev viegla roka tā tev labi kalpos!" - tādu atvadīšanās vārdu es saņēmu no sava pirmā masāžas skolotāja, manuālā terapeita Dr Vladimira Manuhina. Viņš turpināja atkārtot, ka masāža ir māksla, un to labāk darīt Dieva svētībā.

"Masāžas māksla ir tavs aicinājums" ieteica mans pirmais garīgais skolotājs Jānis Aglonietis. Tajā laikā, 1993. gadā, es studēju RARZI, nopietni apsverot reliģijas skolotāja aicinājumu. "Tavs veids, kā palīdzēt cilvēkiem, ir masāža." Es viņā ieklausījos un mana devīze ir - saki dzīvei “jā"!

Es priecājos, ka mani skolotāji nemaldījās.  Es priecājos, ka papildus pieklājībai, profesionalitātei, savaldībai, līdzjūtībai pacientam - katram sevi cienošam masāžas terapeitam vajadzētu piederēt - es saņēmu dāvanu labas un ļoti jūtīgas rokas, kuras var sajust katru cilvēku pareizi. Katrs ķermenis, tāpat kā katra personība, ir individuāls.  Tāpēc masāža - un kā profilaksi un to, kā ārstēšanai jābūt individuālai, es ņemu vērā katra pacienta pazīmes.

Lai kur es strādātu savus  profesionālos gadus - Latvijas skaistumkopšanas salonos, Spa kūrortos Kiprā vai Indijas ajūrvēdas slimnīcā - katrs no tiem simtiem klientu un pacientu, kas ir izgājis cauri manām rokām, bija un paliek man ka unikāla tikšanās, ar kuru mana dzīve piepildās ar jēgu un prieku paša aicinājuma realizācija.

Gintaras Vitkus SJ  (Priesteris, Projekta kurators)

Pirmo izglītību t. Gintaras ieguva Kauņas Medicīnas Institūtā Terapijas fakultātē (1976-1982), iegūstot Maģistra grādu. Pabeidzis studijas viņš iestājās Jēzus sadraudzībā (Societas Jesu). No 1982-1987 strādāja par jaunāko zinātnisko līdzstrādnieku Medicīnas institūtā Pulmonologijas laboratorijā un ārstu Kauņas Sarkanā Krusta slimnīcā. 
Teoloģisko izglītību tēvs Gintaras saņēma Kauņas Teoloģijas fakultātē un Kauņas Starpdiecēžu/ Priesteru seminārā (1987-1992), iegūstot bakalaura grādu teoloģijā. 1991. gadā tika ordinēts par jezuītu priesteri. Tālākās studiju gaitas viņš saistīja ar Fordhamas Universitāti ASV, kur ieguva Maģistra grādu pedagoģijā (1992-1993). 
Pēc atgriešanās Lietuvā sešpadsmit gadus (1993-2009) bija Kauņas Jezuītu ģimnāzijas direktors. Divpadsmit gadu garumā viņš bija Lietuvas Nacionālās Katoļu Skolu Asociācijas prezidents (1993-2009) un desmit gadus vada Nacionālo Izglītības Forumu (2005-2015). No 2009 līdz 2017. gadam pildīja Lietuvas un Latvijas Jezuītu provinciāļa pienākumus, bet kopš 2018. gada tēvs Gintaras darbojas Latvijā un ir Mārupes Romas katoļu draudzes Ave Maria prāvests.

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk