Par mums
Linda Sceglova (Biedrības "Brīvprātīgie klauni" dibinātāja)
1990. gadā, kad ierados mācīties masāžu Paula Stradiņa slimnīcas fizikālās terapijas nodaļā, es joprojām nezināju, ka man masāža kļūs no hobija par kaut ko lielāku - manu aicinājumu, manu dzīves darbu.
"Tev viegla roka tā tev labi kalpos!" - tādu atvadīšanās vārdu es saņēmu no sava pirmā masāžas skolotāja, manuālā terapeita Dr Vladimira Manuhina. Viņš turpināja atkārtot, ka masāža ir māksla, un to labāk darīt Dieva svētībā.
"Masāžas māksla ir tavs aicinājums" ieteica mans pirmais garīgais skolotājs Jānis Aglonietis. Tajā laikā, 1993. gadā, es studēju RARZI, nopietni apsverot reliģijas skolotāja aicinājumu. "Tavs veids, kā palīdzēt cilvēkiem, ir masāža." Es viņā ieklausījos un mana devīze ir - saki dzīvei “jā"!
Es priecājos, ka mani skolotāji nemaldījās. Es priecājos, ka papildus pieklājībai, profesionalitātei, savaldībai, līdzjūtībai pacientam - katram sevi cienošam masāžas terapeitam vajadzētu piederēt - es saņēmu dāvanu labas un ļoti jūtīgas rokas, kuras var sajust katru cilvēku pareizi. Katrs ķermenis, tāpat kā katra personība, ir individuāls. Tāpēc masāža - un kā profilaksi un to, kā ārstēšanai jābūt individuālai, es ņemu vērā katra pacienta pazīmes.
Lai kur es strādātu savus profesionālos gadus - Latvijas skaistumkopšanas salonos, Spa kūrortos Kiprā vai Indijas ajūrvēdas slimnīcā - katrs no tiem simtiem klientu un pacientu, kas ir izgājis cauri manām rokām, bija un paliek man ka unikāla tikšanās, ar kuru mana dzīve piepildās ar jēgu un prieku paša aicinājuma realizācija.
Gintaras Vitkus SJ (Priesteris, Projekta kurators)